Şirketler

Şirketlerimiz

İşletme yılın dokuz ayında sadece devlet memurlarının maaşlarının girdi sağladığı yörede neredeyse birden çok personel çalıştıran tek işletme olarak yöre ekonomisinde ciddi bir değer haline gelmiştir.

Çalışan personelini sadece maaş , sigorta gibi alışılagelmiş değerlerin ötesinde hayatları boyunca ülkenin neresine giderlerse gitsinler bir iş ve bir mesleğe sahip olacak biçimde eğitim vererek ve bu eğitimi , eğitim bakanlığımızın çeşitli değerleri ve belgeleriyle taçlandırarak çalışanlarının hayatının sadece bir parçası olarak kalmamakta adeta çalışanlara bir hayat vermektedir.

BİNLER TEKSTİL kurulamaz yapılamaz diye tabir edilen BİNGÖL’de yoğun çabalar ve ciddi özverilerle kurulup,yöre insanlarına istihdam sağlama ve giderek yan sanayisini de beraberinde yaratarak , gitgide büyüyen bir yolda ilerlerken 2003 Mayıs depremi bir çok insanın hayatında ve hayata bakışında değişikliklere , insanların psikolojilerinde bozulmalara sebep olarak ilerlenen istikrarlı yolda büyük engellere sebep olmuştur.

Firma Bingöl’deki çalışmalarında iç piyasaya ve çevre illere verdiği tekstil ürünleri hizmetleri dışında bunlardan daha ciddi ve büyük rakamlar arz eden devlet kurumlarının tekstil ihtiyaçlarını karşılama yönünde ciddi değerlere ve ortamlara sahiptir.Bu alandaki referans listesi bir hayli kabarıktır.Ancak firma bütün bu şartları yaratmakla yetinmeyip -ki bu şartların tamamı firmanın kendi enerjisi ile yaratmış olduğu değerler olduğu halde- ; giderek ülke sathının tamamına ve 2003 yılı içerisinde Türk Cumhuriyetlerine yönelik üretim satış ve pazarlama faaliyetlerine girişmiş ve kısa sürede ciddi sonuçlar elde etmiştir.

Firmamızın büyük devlet kurumlarına teslim ettiği işler bir çok firmanın çekinerek baktığı türden işlerdir.İşlerin çapı neredeyse bir holdingden beklenebilecek düzeydedir.

Grubumuzun nihai tüketiciye hizmet veren bir şirketidir. Pazarlama , ithalat ve ihracatın yanı sıra, üretim de branşlarının arasındadır. Misyonumuz; diğer şirketlerimizde olduğu gibi kaliteli, müşteri memnuniyeti odaklı ürün ve hizmetler sunmaktır.

Portföyümüzde: 2003 yılında Dünyada yepyeni bir buluş olan Cleanturn (Hijyenik klozet kapak sistemi) ve sarf malzemesi Cleanrollü büyük mali risklere katlanarak, ilk kez Türkiye de satışa sunmuştur. İthal ve ihrac ettiği Patentli olan Cleantun (Hijyenik Klozet Kapak Sistemi) nin 2003 ten beri Türkiye Distribitorlüğünü yapmaktadır.

BNG Hijyenik temizlik ürünlerinin yanı sıra Medikal ürünler, Otel ekipmanları, İstasyon Hijyen ürünleri, Profesyonel temizlik kimyasalları. Antibakteriyel BNG Kremli Köpük ve aparatları üretimi ile de hijyen ve ekonomiyi bir arada sunarak iletişim ve ticari faaliyet içinde olduğumuz bir çok kitleye kalite ve hizmeti sunmaktadır.

Ürün kalitemiz. Güven çizgimiz, iş ahlakımız ile hizmetlerimiz devam edecek ve satış sonrası süren sınırsız teknik desteğimiz ile dostluğumuzu daha da yüksek çıtalara taşıma çabalarımız devam edecektir.

Kurumsal kültürümüzle, gelenekleri koruyan ve çağdaş yenilikçi yapımızla portföyümüzde bulunan ürün yelpazemizle, endüstriyel temizlik ihtiyaçlarınızın tamamını karşılamayı hedefliyoruz.

Şirketimizin ar-ge bölümünün siz değerli müşterilerimizin rahatına ve sağlığına yönelik yenilikleri araştırma ve biran önce sizlere sunma arzusu içindeki çalışmaları yoğun bir şekilde devam etmektedir.

Türkiye’de ve dünyada ilk olan ürünleri , ülkemiz piyasalarında tanıtma ve pazarlama faaliyetlerini başlatmayı – sürdürmeyi – geliştirmeyi kendine ilke edinmiş işletmemizin 2003 yılında piyasalara tanıttığı ‘Galoşmat’ cihazı henüz etkisini sürdürürken , yine dünyada yepyeni bir ürün olana ‘Cleanturn’ cihazı ile birlikte , bu kısa sürede iki önemli buluşu büyük mali risklere katlanarak ülkemizde satışa sunmanın gururunu yaşıyoruz.

‘Cleanturn’ henüz satışa sunulmadan , Galoşmat ile iletişime geçtiğimiz daha önceki müşterilerimizin ciddi merak ve talebiyle karşılaşmış bulunmaktadır. İletişim ve ticari faaliyet içinde bulunduğumuz geniş ve elit kitlemiz ile aynı başarımızın , güven çizgimizin devamı , satış sonrası süren dostluğumuz ile çıtayı daha yükseklere taşıma yönündeki çabalarımız sürmektedir.

Referanslarımız