» E-Katalog  ׀   » Favorilerime Ekle  ׀   » Ana Sayfam Yap   ׀   » E-Posta Gönder


Hedef İlkeler;

Müşteri odaklı çalışma stratejisi ile "en iyi" olmayı hedeflemek, insan kaynaklarına gereken önemi vermek, gelişimin kaynak yaratmaktan geçtiğini unutmamak, iş ahlakını ve dürüstlüğünü "olmazsa olmaz" koşul haline getirmek ve ülkemize güç katmanın güç verdiğinin bilincinde bir dünya oyuncusu olmak Bin Group olarak en temel ilkemizdir.

Müşterilerimiz velinimetimizdir

Müşterilerimiz için değer yaratmak, beklentilerine kalite ve istikrarla karşıılık vermek ilk önceliğimizdir. Ürünlerimize sahip çıkmak ve satış sonrasında da müşterilerimizin yanında olmak görevimizdir.

Daima "en iyi" olmak, vazgeçilmez hedefimizdir.

Kalitede, hizmette hedefe ulaşmak üzere faaliyet gösterilen alanlarda yönetimi üstlenmek ve piyasada lider olmak en temel ilkemizdir.

Üstün iş ahlakı ve dürüst çalışma ilkelerine uymak düsturumuzdur.

Tüm ilişkilerimizde adilane bir şekilde karşılıklı yarar sağlamak amacıyla, iyi niyet ve anlayışlı davranmak, yasalara ve ahlak kurallarına daima uymak ilkemizdir. Bugünün insanına ve gelecek kuşaklara karşı sorumluluklarımızı yerine getirmek, öncüsü olduğumuz ve vazgeçemeyeceğimiz bir başka temel ilkemizdir. Türkiye ve Dünya için çevre koruma bilinciyle davranmak ve bu bilinci yaymak görevimizdir.

Amacımız, sürekli gelişmek için kaynak yaratmaktır.

Endüstriyel temizlik sektöründeki tecrübemizle, kurumumuzun değerini, çalışanlarımızın verimini yükseltmek, sizlere daha yüksek standartlarda hizmet vermek, bunları gerçekleştirirken de en kaliteli ürünü doğru zaman ve fiyatla "en iyi" biçimde sunmak temel hedefimizdir.

Bin Group Şirketleri;


Copyright 2005 © Bin Group.Tüm Hakları Saklıdır.

Created by Üretmake